VASELINA 5KG 80021005WEGP
Poza cu titlu informativ
Cod SKU: 80021005WEGP Categorie
VASELINA 5KG 80021005WEGP
Consultanță tehnică gratuită
Ai întrebări? Nu ezita să ne contactezi folosind formularul de pe pagina contact!
Livrare
Parteneri de încredere
Cei 7 ani de experiență și peste 100 de producători parteneri ne recomandă.
Garanție și retur
Ai garanția produsului tău și posibilitatea de retur a acestuia!
Detalii produs
Număr articol
80021005WEGP
EAN8719607231879
Unitate
Bucată
Details
Vaselină multifuncțională pe bază de ulei mineral de culoare naturală saponificat cu o bază de litiu
Application range
  • Poate fi utilizat și în condiții de funcționare cu praf și umiditate
Properties
  • Protecție bună împotriva coroziunii
  • Adeziv
  • Rezistență la oxidare
  • Rezistență la apă
  • Stabilitate la forfecare
Categorie
Litiu
Scop
Întrebuinţări multiple
Clasă de calitate NLGI
2
Culoare
Galben
Conținut
5 kg
Înălțime ambalaj
171 mm
Lungime în ambalaj
210 mm
Interval temperatură de lucru
-20-130 °C
Punct de picurare
190 °C
Vâscozitate 40°C
120 mm²/s
Vâscozitate 100°C
11 mm²/s
Densitate
880 kg/dm³
Mediu de bază
Ulei mineral
Conține uleiuri minerale
70 %