Rola fixa diametru 100x30mm suport 70x80mm sarcina 100kg gopart 5181100GP
Poza cu titlu informativ
Cod SKU: 5181100GP Categorie
Consultanță tehnică gratuită
Ai întrebări? Nu ezita să ne contactezi folosind formularul de pe pagina contact!
Livrare
Parteneri de încredere
Cei 7 ani de experiență și peste 100 de producători parteneri ne recomandă.
Garanție și retur
Ai garanția produsului tău și posibilitatea de retur a acestuia!
Detalii produs
Număr articol
5181100GP
EAN8716106189410
Unitate
Bucată
Descriere detaliată
Detalii produs
  • Furcă din tablă de oțel presat, galvanizată
  • Jantă din tablă de oțel presat, galvanizată
  • Ax roată, cu rulment
  • Roată din cauciuc solid negru
  • Interval de temperatură: între -20 și +60°C
Diametru roată
100 mm
Lățime roată
30 mm
Tip
Roată fixă
Cu frână
Nu
Tip fiting
Fiting placă
Capacitate sarcină dinamică
70 kg
Înălțime totală
130 mm
Material unitate
Oțel
Material roată
Cauciuc
Bearing type
Rolă
Lungime placă
100 mm
Lățime placă
80 mm
Distanță orificii de montare – partea lungă
80-80 mm
Distanță orificii de montare
60-60 mm
Diametru orificii de montare
11,8 mm